Zaključek sezone

2021-07-07 22:33

Za konec partija s starši

Po uspešno izpeljanem zaključnem turnirju mladih je bil tu hitro še klubski zaključek sezone. Mladi virjančki so s štirimi ekipami na igrišču dodobra v tek gnali ducat očetov. Manjkalo ni golov v obeh mrežah, spodbujanja mamic ob ograji ter dobre volje in smeha ob zgodah in nezgodah.

Pestro je bilo tudi na preostanku virjanske travnate podlage, kjer so trening zabave oddelali tudi igralci naše "dvanajstke", po njem pa se skupaj s starši toplo poslovili od svojega dolgoletnega trenerja (več kmalu).

Kljub predčasnemu koncu tekmovalne sezone so še vedno pridno vadili tudi mladinci in člani.

Pred nami je toplo poletje in zaslužene počitnice. Naj mine kar se da lepo, sredi avgusta pa v nove izzive.

Foto in tekst: A.M./ŠD Vir