Sklic rednega občnega zbora društva

2021-06-08 21:50

Prihodnji ponedeljek bo skladno s statutom športnega društva Vir potekal redni občni zbor. Točke dnevnega reda bodo obravnavane v dvorani KS Toma Brejca na Viru. Podrobnosti v nadaljevanju obvestila.

Spoštovani člani in članice,

na podlagi 12. člena statuta športnega društva Vir, sklicujemo redni občni zbor, ki bo potekal v ponedeljek, 21. junija 2021, ob 19. uri v dvorani KS Toma Brejca Vir, Šaranovičeva cesta 19, 1230 Domžale.

Predlagan dnevni red:

1. Ugotovitev sklepčnosti
2. Izvolitev delovnega predsedstva, zapisnikarja in overiteljev zapisnika
3. Sprejem predlaganega dnevnega reda
4. Predstavitev letnega vsebinskega in finančnega poročila
5. Predstavitev in izvolitev kandidatov za predsednika društva
6. Razno

Vsi kandidati za predsednika društva morajo svojo kandidaturo najaviti najpozneje do vključno torka, 15. junija 2021, na elektronski naslov društva: sdnvir@gmail.com .

Vljudno vabljeni!

Gregor Stanek, predsednik ŠD Vir, l.r.                                                     Domžale, 7. junij 2021