OGLAS

FACEBOOK NK VIR

S točko na zimski premor

2021-11-08 21:50

Člansko moštvo je zadnjo tekmo jesenskega dela sezone 2021/22 sklenilo z domačim remijem proti ekipi Črnuč (2:2) in tako pred zimskim premorom prekinilo negativno serijo petih zaporednih porazov. Za drugo letošnjo zmago je tokrat zmanjkalo nekaj "športne" sreče.

Domači so po zadnji uspeh v letošnji polovici sezone krenili odločno in že po enajstih minutah igre zatresli mrežo Črnučanov prek Mihe Tičarja (1:0). Gostje so uspeli odgovoriti še pred premorom, tekla je 41. minuta srečanja, ko je Simona Vargo ukanil Kobal (1:1).

Zadetek Aleša Kranjca deset minut pred koncem rednega dela igre je zadišal po realni zmagi (2:1), a so gostje, tudi po nejasni sodniški reakciji, v 90. minuti prišli do priznanega zadetka in točke na virjanski zelenici.

MNZ Liga LJ, 10. krog, 30.10.2021:

ŠD Vir - Črnuče  2:2 (1:1)

1 : 0     20 - Tičar Miha (11')
1 : 1     17 - Kobal Matic (41')
2 : 1     9 - Kranjec Aleš (80')
2 : 2     5 - Kunčić Luka (90')

11 - Rosić Stefan (54'), 2 - Šušnjar Zoran (56'), 14 - Košir Mitja (76'); 4 - Kozel Luka (36'), 22 - Puškarič Danijel (51'), 20 - Komac Črt (54'), 10 - Lujić Darko (88'), 14 - Železen Jakob (92')

Tekst in foto: A.M/ŠD Vir

SPONZORJI

Servis vodovodno ogrevalnih naprav Stane Srša s.p. Elektroinstalacije, montaža in servis ogrevalnih naprav Breznik Tomaž s.p. Temnenje stekel, digitalni tisk in graviranje Bleki Zobozdravstvo Pohlen FITFIT_270X210.jpg