FACEBOOK NK VIR

Pestra sobota mladih

2020-09-24 22:39

Najmlajši navdušili

V pestrem nogometnem dopoldnevu se je minulo soboto na Viru vse vrtelo okrog obeh najmlajših selekcij. Starejša U10 je odigrala prvo tekmo na domačih tleh, tesno so ji pri tem sledili najmlajši iz selekcije U8.

Sonce je polepšalo tudi tretjo septembrsko soboto, v kateri so naši fantje selekcije U10 na svoji prvi domači prvenstveni tekmi gostili vrstnike NK DOL. Po prepričljivejšem prvem polčasu gostov in predvsem učinkovitejšemu nadaljevanju virjančkov, v katerem se je nekajkrat zapored zatresla tudi nasprotna mreža, so se na koncu zmage veselili igralci DOL-a.

Preostali dve tretjini osrednje travnate površine na Viru so v svoji letošnji uverturi zasedli najmlajši rumeno-plavi selekcije U8. Skupaj z mladimi upi ND Črnuče, NK Kamnik in NK Domžale so z osmimi ekipami na štirih igriščih redno navduševali številno občinstvo ob terenu.

Na tem mestu znova zahvala vodstvu in igralcem vseh gostujočih ekip za korektnost in igro ter staršem in vsem ostalim navijačem za odlično podporo in ozračje ob terenu! Izkazali ste se!

Več foto utrinkov z omenjenih tekem obeh selekcij sledi v fotogalerijah med novicami Nogometne šole.

Foto in tekst: A.M./ŠD Vir

SPONZORJI

Servis vodovodno ogrevalnih naprav Stane Srša s.p. Elektroinstalacije, montaža in servis ogrevalnih naprav Breznik Tomaž s.p. Temnenje stekel, digitalni tisk in graviranje Bleki Zobozdravstvo Pohlen FITFIT_270X210.jpg