OGLAS

FACEBOOK NK VIR

Mladinci brez moči proti Slovanu

2021-11-08 21:19

Sklepno dejanje sezone so odigrali tudi mladinci, ki so v zadnjem jesenskem krogu gostili vrstnike ljubljanskega Slovana. Četa Dražena Žeželja se je v prvem delu igre dostojno upirala nenehnemu pritisku rdečih s Kodeljeva, a na koncu morala priznati visok poraz.

Požrtvovalna igra v obrambi na čelu z izjemnim vratarjem Maticem Agničem, ki je že v prvih 25-ih minutah igre zbral enajst obramb, je bila temelj za minimalen zaostanek ob polčasu proti drugouvrščeni ekipi lige.

V drugem delu igre sta utrujenost in prazna klop naredili svoje, Ljubljančani pa so tudi prek svežih moči v polno zadeli še sedemkrat in se veselili zaslužene zmage (0:8).

Podrobneje s tekme kmalu tudi v fotogaleriji.

SPONZORJI

Servis vodovodno ogrevalnih naprav Stane Srša s.p. Elektroinstalacije, montaža in servis ogrevalnih naprav Breznik Tomaž s.p. Temnenje stekel, digitalni tisk in graviranje Bleki Zobozdravstvo Pohlen FITFIT_270X210.jpg