OGLAS

FACEBOOK NK VIR

Kadeti ugnali Rudar

2021-09-24 22:37

Kadetska selekcija ŠD Vira je v nadomestnem terminu neodigranega dvoboja s trboveljskim Rudarjem prebila letošnji led ter se z zmago s 3:1 odlepila z dna lestvice 1. kadetske lige MNZ Lj. Rumena četa trenerja Samira Fazliča je vse tri zadetke dosegla že v 1. polčasu.

Virjane je v vodstvo po trinajstih minutah igre popeljal Oskar Merkun (13.), na 2:0 je v 27. minuti povišal Jure Stropnik, tretjo žogo v mreži gostov pa je prispeval Aljaž Blatnik (30.).

Podobno kot mladinski kolegi so tudi kadeti ta konec tedna prosti, čez teden dni pa jim bodo nasproti stali rivali NK Ljubljane. Podrobneje proti Trboveljčanom kmalu tudi v galeriji.

SPONZORJI

Servis vodovodno ogrevalnih naprav Stane Srša s.p. Elektroinstalacije, montaža in servis ogrevalnih naprav Breznik Tomaž s.p. Temnenje stekel, digitalni tisk in graviranje Bleki Zobozdravstvo Pohlen FITFIT_270X210.jpg