Člani remizirali prvo pokalno tekmo

2016-08-25 19:22

Člani ŠD Vir so začetek pokalnega tekmovanja začeli z remijem proti Dolomitom.

Pod vodstvom trenerja Staneta Žvaba so člani ŠD Vir v sredo 24.8.2016 odigrali prvo pokalno tekmo proti Dolomitom.

Za ŠD Vir so v prvi enajsterici igrali: Šneberger Jakob (V), Šušnjar Zoran, Dermastja Jaka (K), Orehek Luka, Kekec Beno, Strmšek Tilen, Vukojevič Darko, Kumer Andraž, Vidergar Domen, Petrovič Blaž, Ogorevc Jernej.

V menjavi pa so bili: Breznik Aleš, Ložar Uroš, Juračič Uroš (V), Šneberger Mitja.

V domači ekipi so si rumene kartone priigrali: Orehek Luka (18'), Dermastja Jaka (65'), Vukojevič Darko (75') in Breznik Aleš (78'). Po dveh rumenih kartonih pa je igro moral zapustiti Dermastja Jaka (85').

Tekma se je končala z neodločenim rezultatom (0:0).