Druga zmaga članov

2021-09-21 21:17

Boljši od Medvod

Članska selekcija se je v četrtem krogu letošnje osemčlanske MNZ Lige Ljubljana merila z gosti iz Medvod. Trd boj z nasprotnikom brez rezervne klopi je bil po petih videnih zadetkih odločen z drugim strelom z bele točke (3:2).

Varovanci Boruta Janže so dvoboj začeli odločno proti golu nasprotnika, a žoga cilja ni našla. Čvrsta igra na sredini igrišča je hitro prinesla rumene kazni (Duh 5., Orehek 27. min), prvi resnejši protinapad pa tudi zadetek gostov (0:1). Rumeno-modri so odgovorili z veliko želje in nepopustljivosti. Ob izteku prvega polčasa je z bele točke izid poravnal Noel Cerar (1:1), po zmedi v gostujoči obrambi pa je za miren odhod na premor poskrbel Miha Potočnik (2:1).

Zasedba Jezera Medvod se kljub igri brez rezervnih igralcev v nadaljevanju ni predala. Zadetek Maksimoviča za 2:2 je, po slabši disciplini v igri gostov, za domače le prišel dovolj zgodaj, da so po drugi 11-metrovki z novim golom Potočnika prišli do vseh treh točk in vzpona po lestvici. Na njej (ob tekmi manj) s šestimi osvojenimi točkami zasedajo trenutno četrto mesto.

MNZ Liga Ljubljana, 4. krog, ŠD Vir - NK Jezero Medvode 3:2 (2:1)

0 : 1     7 - Cof Peter (26')
1 : 1     7 - Cerar Noel (45')11m
2 : 1     18 - Potočnik Miha (47')
2 : 2     18 - Maksimović Mladen (69')
3 : 2     18 - Potočnik Miha (88')11m

Ru. K.: Primož Duh (5.), Orehek Luka (27.); Dino Japić (72.), Dino Delalić (88.), Blaž Košir (89.).

Foto in tekst: A.M./ŠD Vir