OGLAS

FACEBOOK NK VIR

Arhiv novic

Teden dni pred zasluženimi počitnicami so se naši cicibani U-10 v ljubljanskem Šentvidu veselili prve zmage v letošnji zimski ligi. V dobrih sedemnajstih minutah smo zbrali večino najzanimivejših dogodkov s tekme, ki so jo naši fantje dobili s 6:5.

2022-02-27 15:58

Beri naprej ...

Prva zmaga v zimski ligi

Selekcija U10 nogometno formo skozi letošnjo zimo ohranja s sodelovanjem v zimski ligi v ljubljanskem Šentvidu. Po nekaj porazih (okrnjena zasedba-karantene) in tesnih dvobojih so fantje pod vodstvom trenerja Tima le vknjižili zasluženo zmago nad Arne Taborom 69.

2022-02-18 13:27

FOTOGALERIJA: Rumeni odpor Slovanu

Mladinska selekcija v letošnji 1. mladinski ligi MNZ bije predvsem obrambne boje. Zadnjega letos so fantje opravili na domačem terenu proti Slovanu, podobno kot že nekajkrat v sezoni pa so tudi tokrat ob polčasu še držali aktiven izid.

2021-11-10 09:21

S točko na zimski premor

Člansko moštvo je zadnjo tekmo jesenskega dela sezone 2021/22 sklenilo z domačim remijem proti ekipi Črnuč (2:2) in tako pred zimskim premorom prekinilo negativno serijo petih zaporednih porazov. Za drugo letošnjo zmago je tokrat zmanjkalo nekaj "športne" sreče.

2021-11-08 21:50

Mladinci brez moči proti Slovanu

Sklepno dejanje sezone so odigrali tudi mladinci, ki so v zadnjem jesenskem krogu gostili vrstnike ljubljanskega Slovana. Četa Dražena Žeželja se je v prvem delu igre dostojno upirala nenehnemu pritisku rdečih s Kodeljeva, a na koncu morala priznati visok poraz.

2021-11-08 21:19

FOTOGALERIJA: Zmaga nad Ilirijo

Starejši dečki so z zmago nad Ilirijo zasedli tretji položaj na lestvici 3. lige MNZ. Na igrišče so stopili vsi prisotni varovanci Domna Vidergarja in znova delo opravili z odliko. Dvobojev na tleh, v zraku in pred nasprotnimi vrati ni manjkalo.

2021-10-19 16:38

Selekcija U15 ostaja neporažena

Selekcija starejših dečkov U15 tudi v letošnji sezoni dokazuje, da uspehi minulih sezon niso naključje. Ta hip najobetavnejša generacija ŠD Vira je tudi peto tekmo v sezoni sklenila z zmago. Svojo četrto letos so si fantje priigrali doma proti Iliriji (2:0).

2021-10-18 19:12

Brez točk iz Kresnic

Sedmi krog prvenstva pri selekcijah mladincev in kadetov ni povečal točkovne bere, saj je po novem gostovanju naših fantov vseh šest točk ostalo v Kresnicah. Bližje uspehu so bili znova igralci selekcije U17.

2021-10-14 20:54

Vse najboljše Željko!

Pa je le prišel! Abraham namreč. Tudi za našega dragega Željka Vasilića, trenerja selekcij U8 in U10, ki že vrsto let neumorno in predano ter z veliko življenjske energije prispeva svoje kamenčke v mozaik nogometne zgodovine na Viru. Željko ga je sprejel tako kot vsak življenjski izziv - z nasmehom in veliko dobre volje.

2021-10-09 21:42

Teniški poraz v Šmartnem

Člansko moštvo se je po krogu počitka odpravilo na ambiciozno gostovanje v Šmartno. Kljub dobri igri v prvem polčasu (dvakratno vodstvo) in minimalnem zaostanku v drugem, do konca srečanja ni uspelo priti do točk (6:2).

2021-10-06 18:15

SPONZORJI

Servis vodovodno ogrevalnih naprav Stane Srša s.p. Elektroinstalacije, montaža in servis ogrevalnih naprav Breznik Tomaž s.p. Temnenje stekel, digitalni tisk in graviranje Bleki Zobozdravstvo Pohlen FITFIT_270X210.jpg